Fundjava me qenush :)

  • This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #5035 Reply
    Era
    Guest

    Pershendetje!
    Duke qene se udhetimeve te mia tashme i eshte bashkuar edhe 1 qenush, isha e interesuar per hotele ne Vlore qe mund te me pranojne me nje te tille per fundjaven ?
    Faleminderit

    #6277 Reply
    Fiorda
    Guest

    Toto butique and residences tek kalaja ne Vlore. Me sa kuptova kishin qen vete prandaj. Kane dhe apartamente goxha te mira me pamje nga deti. Pyeti ne instagram nje here 🙂

    #6278 Reply
    Jona
    Guest

    Maxi room ne lungo mare…super te komunikueshem dhe te kuptueshem.isha me labradorin tim dhe madje kur e pane na bene dhe upgrade dhome meqe ishte i madh e te kishte liri..e super rekomandoj

    #6280 Reply
    Majlinda
    Guest

    Te kalaja ne Vlore ma kane lejuar qenushin tim. Ndoshta pse eshte shume trupvogel

    #6288 Reply
    IIva
    Guest

    Ne himar te casa del sol
    Me pranuan labradorin tim 3 vjec

    #6295 Reply
    Fjori
    Guest

    Jam e interesuar per hotele qe pranojne qenush ne dhermi.

    #6299 Reply
    Megi
    Guest

    Ne Dhermi eshte Drymades Bungalows qe eshte pet friendly

    #6300 Reply
    Ana
    Guest

    Apartament Square view ne vlore/ te xhamia eshte super friendly me kafshet dhe super i paster

    #6301 Reply
    Elva
    Guest

    Vjet isha me pushime ne Eval Hotel (Sarande) pa qenushen time. I pyeta a lejoheshin qenushe dhe me than po, her tjeter mere me vete. Me sa pash pronaret kishin nje qenush vet 🥰

    #6303 Reply
    Sonila
    Guest

    Tek Tarraca e Ullinjve ne Dhermi i lejojne 🙂

    #6304 Reply
    Jonela
    Guest

    Rapos Resort Hotel i pranon qenushat dhe macet

    #6305 Reply
    Fio
    Guest

    Drimadhe Bungalow me ka lejuar, 3 vite me pare, te marr qenushen ne dhome. Qendruam nje jave.

    #6325 Reply
    Albana
    Guest

    Une personalisht nuk kam kafsh shtepijake dhe ne pushime zgjedh hotele ku nuk pranojn kafsh shtepijake,e dua pastertin po te dija qe ne nje dhom ku un flej ka fjetur nje qen nuk do shkoj asnjeher menndoj qe pastertia ne nivel te par pastaj vin tjerat.
    Aty ku ka pas ksfsh mbesin dhe qime deshte apo jo kshtu qe sjam pro anjeher.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
Reply To: Fundjava me qenush :)
Your information: