Ryanair nis fluturimet nga Tirana

Kompania ajrore low-cost Ryanair nis fluturimet nga Tirana drejt disa destinacioneve evropiane në 31 tetor 2023. Rezervimet kanë nisur dhe çmimet duken premtuese. Destinacionet që do të vijnë për udhëtarët janë:• Bologna• Brussels Charleroi• Bukuresht• Catania• Dusseldorf Weeze• Edinburgh• Krakow• London Stansted•

Emirates dhuron akomodim falas në Dubai

Kërkesa për të udhëtuar në Dubai është rritur ndjeshëm edhe për ne shtetasit Shqiptarë. Ndërtesat e larta që të çojnë mes reve, arkitektura futuristike, dunat e shkretëtirës si dhe parku magjepsës “Dubai Miracle Graden” janë absolutisht shumë joshës. Nëse i keni marrë

/

The Crown Boutique Hotel Tiranë / Review

Mënyra se si përjetohet romantizmi është i larmishem po aq sa janë edhe vetë ciftet: disa mund të preferojnë një fundjavë aktive dhe aventureske në mal, të tjerë një shëtitje kozmopolite në një qytet të ri e disa të tjerë kërkojnë thjesht

1 11 12 13